Середа, 13.12.2017, 04:46Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Який шкільний предмет для вас найцікавіший?
Всього відповідей: 355
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Новини з предметних олімпіад
10:02
Новини з предметних олімпіад

Щорічно у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін беруть участь близько 30% школярів гімназії і посідають призові місця. У цьому році призерами стали:

з німецької мови -

11 клас

ІІ – Тищенко Софія  - вчитель Гавриленко А.О.

10 клас

ІІ – Шевченко Владислава - вчитель Гавриленко А.О.

9 клас

 І- Троян Вікторія- вчитель Гавриленко А.О.

8 клас

І – Робота Вікторія- вчитель Гавриленко А.О.

з інформаційних технологій -

11 клас

ІІ – Безгубенко Дмитро – вчитель Степанець П.А.

10 клас

ІІ - Рябека Юрій– вчитель Степанець П.А.

ІІІ - Бичова Анжела– вчитель Степанець П.А.

9 клас

ІІ – Бондаренко Богдан – вчитель Степанець П.А.

8 клас

І - Марченко Богдана– вчитель Степанець П.А.

ІІІ – Корж Марія -  вчитель Степанець П.А.

з математики -

11клас

ІІІ – Руденко Лілія – вчитель Петрусенко О.П.

10 клас

ІІІ – Яценко Назар – Гацула Н.П.

9 клас

І – Сальник Софія – вчитель Дем’яненко Л.І.

ІІ – Ткаченко Катерина – вчитель Дем’яненко Л.І.

8 клас

ІІ – Марченко Богдана – Гацула Н.П.

7 клас

ІІ – Богославець Оксана - – вчитель Петрусенко О.П.

6 клас

І – Желага Максим – вчитель  Дем’яненко Л.І.

з історії -

10 клас

І – Яценко Назар – вчитель Глібовець Н.М.

9 клас

ІІ  - Сальник Софія – вчитель Отченко О.П.

ІІІ - Троян Вікторія –вчитель Отченко О.П.

8 клас

І – Солдатенко Жанна -  вчитель Зінченко Л.М.

ІІ – Гебеш Еліна -   вчитель Зінченко Л.М.

ІІ – Розанов Олександр – вчитель Глібовець Н.М.

з трудового навчання:

хлопці – вчитель Голик М.І.

11 клас

ІІ – Безгубенко Дмитро

ІІІ – Зінчук Максим

10 клас

І – Рябека Юрій

ІІ Волошин Олександр

9 клас

І – Супрун Арсентій

8 клас

І – Розанов Олександр

ІІ – Березан Дмитро, Ємець Сергій

 

дівчата – вчитель Кривенко Н.С.

11 клас

І – Троценко Наталія

10 клас

ІІІ - Жабровець Анастасія

9 клас

І – Попович Дарина

ІІ – Матвієнко Марина

8 клас

І – Солдатенко Жанна

ІІІ – Носар Катерина

 

 

з інформатики:

вчитель – Степанець П.А.

11 клас

І – Коломієць Микола

10 клас

І – Рябека Юрій

8 клас

І – Марченко Богдана

 

з екології:

11 клас

ІІІ – Троценко Наталія – вчитель Циганенко М.М.

ІІІ - Сотченко Дар’я  - вчитель Шевченко С.О.

10 клас

І – Яценко Назар – вчитель Шевченко С.О.

ІІІ – Маркова Наталія – вчитель Гапон Л.О.

 

з правознавства

11 клас

І – Руденко Лілія -  вчитель Зінченко Л.М.

9 клас

ІІ – Троян Вікторія  - вчитель Глібовець Н.М.

ІІІ – Ткаченко Катерина – вчитель Глібовець Н.М.

 

з української мови та літератури:

11 клас

І - Тищенко Софія – вчитель Устіловська Т.О.

ІІ – Довгаль Віктор – вчитель Устіловська Т.О.

ІІІ – Руденко Лілія– вчитель Устіловська Т.О.

10 клас

І – Шевченко Владислава – вчитель Устіловська Т.О.

ІІІ – Жабровець Анастасія – вчитель Устіловська Т.О.

8 клас

І – Солдатенко Жанна -– вчитель Устіловська Т.О.

ІІ – Козлова Діана – вчитель Устіловська Т.О.

ІІІ – Чорна Софія, Марченко Богдана – вчитель Калина Т.П.

7 клас

І – Саган Дар’я  - вчитель Калина Т.П.

ІІ – Безчаснова Аліна -  вчитель Калина Т.П.

ІІІ – Калайтан Лілія – вчитель Щербак В.О.

 

з англійської мови:

10 клас

ІІ – Онищенко Сергій – вчитель Гавриленко А.О.

9 клас

ІІ – Сальник Софія – вчитель Трохименко Н.М.

ІІІ – Супрун Арсентій  – вчитель Трохименко Н.М.      

8 клас

ІІ – Гебеш Еліна – вчитель Гавриленко А.О.

 

з біології:

10 клас

І  - Яценко Назар – вчитель  Шевченко С.О.

ІІ – Шевченко Владислава – вчитель Гапон Л.О.

9 клас

І – Довгаль Альона  – вчитель   Циганенко М.М.

ІІ – Ткаченко Катерина – вчитель   Циганенко М.М.

8 клас

І - Штанько Антоніна – вчитель Гапон Л.О.

ІІ – Розанов Олександр – вчитель Гапон Л.О.

ІІІ – Загірний Віталій – вчитель Гапон Л.О.

 

з економіки:

вчитель Калайтан Н.М.

11 клас

І – Зінчук Максим

ІІІ – Коломієць Микола

10 клас

І – Плішакова Валерія

ІІ – Жабровець Анастасія

9 клас

І – Карабань Ілля

ІІ – Пасічний Віталій

ІІІ – Троян Вікторія

з російської мови та літератури:

11 клас

І - Руденко Лілія – вчитель Глібовець В.В.

ІІ - Довгаль Віктор – вчитель Глібовець В.В.

10 клас

І – Шевченко Владислава – вчитель Глібовець В.В.

9 клас

І – Карабань Ілля – вчитель Глібовець В.В.

ІІ – Троян Вікторія – вчитель Глібовець В.В.

ІІІ – Супрун Арсентій – вчителі Шаповал Л.І., Щербак В.О.

 

з астрономії:

вчитель Дем’яненко Л.І.

10 клас

ІІ – Яценко Назар

ІІІ – Жабровець Анастасія

 

з хімії:

10 клас

ІІІ – Шевченко Владислава - вчитель Циганенко М.М.

9 клас

ІІ – Довгаль Альона – вчитель Шевченко С.О.

ІІІ- Сальник Софія – вчитель Шевченко С.О.

8 клас

І – Марченко Богдана - – вчитель Шевченко С.О.

7 клас

І – Саган Дар’я – вчитель Циганенко М.М.

ІІІ– Богославець Оксана – вчитель Шевченко С.О.

 

з географії:

вчитель Калайтан Н.М.

11 клас

І – Безгубенко Дмитро

ІІ – Руденко Лілія

10 клас

ІІІ – Маркова Наталія

9 клас

І – Пасічний Віталій

ІІ - Карабань Ілля

ІІІ – Бондаренко Богдан

8 клас

ІІІ – Загірний Віталій

 

з фізики:

вчитель Носов О.М.

9 клас

ІІ – Сальник Софія

ІІІ – Левченко Дмитро, Троян Вікторія

8 клас

ІІ – Корж Марія

7 клас

ІІ – Богославець Оксана

ІІІ – Бедров Олексій

Призери ІІ (районного) етапу

XVІІ Міжнародного конкурсу української мови ім. П.Яцика

3клас

І – Бардов Артем – вчитель Острянська В.В.

ІІ – Берегова Дар’я – вчитель Андрущенко В.О.

ІІІ – Прудіус  Еліна – вчитель Андрущенко В.О.

4 клас

І – Варєнікова Варвара – вчитель Богомаз Л.І.

5 клас

ІІ – Майба Владислав – вчитель Наталенко О.А.(вчитель початкових класів – Мороз Л.М.

ІІІ – Бровар Марія , Михайліченко Ілля – вчитель Щербак В.О.

(вчитель початкових класів – Пікуль Л.В.)

6 клас

І – Желага Максим – вчитель Калина Т.П.

ІІ – Дригант Валерія  – вчитель Калина Т.П.

ІІ – Загірна Анастасія –  вчитель Щербак В.О.

7 клас

ІІІ – Логвиненко Мілана - вчитель Щербак В.О.

ІІІ – Бесчаснова Аліна – вчитель Калина Т.П.

8 клас

ІІІ – Чорна Софія – вчитель Калина Т.П.

9 клас

І – Попович Дарина – вчитель Чайка С.І.

ІІІ – Ткаченко Катерина  – вчитель Чайка С.І.

10 клас

І – Яценко Назар - вчитель Щербак В.О. 

Переглядів: 167 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata