Неділя, 19.11.2017, 09:23Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Який шкільний предмет для вас найцікавіший?
Всього відповідей: 352
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Листопад » 9 » Новини з предметних олімпіад та конкурсів
13:29
Новини з предметних олімпіад та конкурсів

4 листопада 2017 року стартував ІІ (районний) етап щорічних Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

Педагогічний та учнівський колектив гімназії щиро вітає учнів, які стали переможцями

ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/ 2018 навчальному році. Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

Всім учасникам бажаємо міцного здоров’я, наснаги та подальших творчих успіхів!

Призери предметних олімпіад:

з економіки

11 клас

І – Яценко Н. – вч. Калайтан Н.М.

ІІІ – Маркова Н. – вч. Калайтан Н.М.

10 клас

І – Троян В. – вч. Калайтан Н.М.

ІІ – Бондаренко Б. – вч. Калайтан Н.М.

9 клас

І – Солдатенкова Ж. – вч. Калайтан Н.М.

ІІ – Корж М. – вч. Калайтан Н.М.

ІІ – Розанов О. – вч. Калайтан Н.М.

 

з історії

11 клас

І – Яценко Н. – вч. Глібовець Н.М.

10 клас

ІІ – Троян В. – вч. Отченко О.П.

9 клас

І – Солдатенкова Ж. – вч. Зінченко Л.М.

ІІ – Розанов О. – вч. Глібовець Н.М.

ІІІ – Гебеш Е. – вч. Зінченко Л.М.

 

з інформаційних технологій

11 клас

І – Рябека Ю. – вч. Степанець П.А.

ІІ – Бичова А. – вч. Степанець П.А.

10 клас

І – Бондаренко Б. – вч. Степанець П.А.

9 клас

І – Марченко Б. – вч. Степанець П.А.

8 клас

ІІ – Розтопіра В. – вч. Носов О.М.

ІІ – Колісник Т. – вч. Носов О.М.

 

з трудового навчання(дівчата)

11 клас

І – Жабровець А. - вч. Голик М.І.

10 клас

І – Попович Д. – вч. Кривенко Н.С.

ІІ – Коваль К. – вч. Кривенко Н.С.

9 клас

І – Шкляренко А. – вч. Кривенко Н.С.

ІІ – Гайдай Д. – вч. Кривенко Н.С.

ІІІ – Носар К. – вч. Кривенко Н.С.

 

8 клас

І – Калайтан Л. – вч. Кривенко Н.С.

ІІ – Саган Д. – вч. Кривенко Н.С.

 

з трудового навчання(хлопці)

11 клас

І – Рябека Ю. - вч. Голик М.І.

ІІІ – Дєдов О. - вч. Голик М.І.

10 клас

І – Рекун Є. - вч. Голик М.І.

ІІІ– сальник Д. - вч. Голик М.І.

9 клас

І – Ємець С. - вч. Голик М.І.

 

8 клас

І – Шаповал О. - вч. Голик М.І.

ІІ – Бедров О. - вч. Голик М.І.

з інформатики

11 клас

І – Рябека Ю. – вч. Степанець П.А.

10 клас

І – Бондаренко Б. – вч. Степанець П.А.

9 клас

І – Марченко Б. – вч. Степанець П.А.

ІІ - Розанов О.- вч. Степанець П.А.

8 клас

І – Богославець О. – вч. Носов О.М.

ІІ – Павлиш Є. - вч. Степанець П.А.

ІІІ – Лісняк Д. - вч. Степанець П.А.

 

з біології

11 клас

І – Яценко Н. – вч. Шевченко С.О.

ІІ – Шевченко В. – вч. Гапон Л.О.

10 клас

ІІ – Троян В. – вч. Шевченко С.О.

ІІІ - Бондаренко Б. – Циганенко М.М.

9 клас

І – Розанов О. – вч. Гапон Л.О.

8 клас

І – Саган Д. - – Циганенко М.М.

ІІІ – Богославець О. – вч. Гапон Л.О.

 

з правознавства

11 клас

І – Яценко Н. – вч. Глібовець Н.М.

9 клас

ІІ – Солдатенкова Ж. – вч. Зінченко Л.М.

 

з української мови та літератури

11 клас

І – Шевченко В. – вч. Устіловська Т.О.

ІІ– Яценко Н. – вч. Щербак В.О.

10 клас

ІІІ – Карабань І. – вч. Калина Т.П.

9 клас

І – Гебеш Е. – вч. Устіловська Т.О.

ІІ- Козлова Д. – вч. Устіловська Т.О.

ІІІ – Солдатенкова Ж. – вч. Устіловська Т.О.

8 клас

ІІ – Саган Д. – вч. Калина Т.П.

ІІІ – Калайтан Л. – вч. Щербак В.О.

7 клас

ІІ – Дригант В. – вч. Калина Т.П.

ІІІ – Желага М. – вч. Калина Т.П.

ІІІ – Тютюнник М. – вч. Калина Т.П.

Переглядів: 36 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata