П`ятниця, 18.08.2017, 09:50Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 236
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Січень » 23 » Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та мовних конкурсів
11:01
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та мовних конкурсів

Завершився  районний етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів з української мови та літератури, у яких взяло участь 185 учнів Гребінківської гімназії. Призерами стали  75 учнів, з них - перші місця здобуло 26 школярів(43% від загальної  кількості), а саме:        

 у V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської  молоді  ім. Т.Г.Шевченка –

                        Чорна Софія                        6 кл.

                        Круглян Станіслава            7 кл.

                        Руденко Лілія                      9 кл.

у XV Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика –

                        Загірна Анастасія                4 кл.

                        Богославець Оксана            5 кл.

                        Чорна Софія                        6 кл.

                        Круглян Станіслава            7 кл.

                        Яценко Назар                       8 кл.

з української мови та літератури -

                        Круглян Станіслава            7 кл.                          

                        Ясько Галина                       8 кл.   

                        Довгаль Віктор                    9 кл.

 з математики -

                        Загірний Віталій                  6 кл.

                        Карабань Ілля                       7 кл.

                        Ясько Галина                       8 кл.

з біології –

                        Шевченко Владислава         8 кл.

                        Руденко Лілія                       9 кл.

                        Линовицька Оксана             10 кл.

                        Качай Валерія                      11 кл.

з екології -    

                        Линовицька Оксана            10 кл.

з географії – 

                        Охріменко Юлія                   9 кл.

                        Ладико Вікторія                     9 кл.

з історії -

                       Яценко Назар                       8 кл.

з англійської мови -

                       Яценко Назар                       8 кл.

з інформатики

                       Яценко Назар                       8 кл.

                       Довгаль Віктор                     9 кл.

                       Мороз Дарина                       11 кл.

з економіки -

                          Кучер Анастасія          10 кл.

 

з російської мови і літератури -

                           Линовицька Оксана          10 кл.

 

з інформаційних технологій - 

                           Мороз Дарина                 11 кл.

 

з трудового навчання -

                            Надьон Надія                    11 кл.

 

з креслення - 

                          Ковтун Володимир           11 кл.

                           Жолудєв Роман                  10 кл.

                           Руденко Лілія                     9 кл.

  

Участь гімназистів у обласних олімпіадах  теж була результативною, більшість учнів ввійшли до десятки кращих. Вихованець вчителя Глібовець Н.М., учень 8 класу Яценко Назар, завоював  у області ІІ  місце на олімпіаді історії, а  учениця 10 класу Линовицька Оксана, вихованка  вчителя Глібовця В.В. посіла почесне четверте місце на олімпіаді з російської мови та літератури.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вітають всіх учнів-призерів та їх наставників з перемогою.

Переглядів: 181 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata