П`ятниця, 18.08.2017, 09:59Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 236
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Травень » 5 » Тиждень науки
12:40
Тиждень науки

Щорічно, у квітні, у гімназії проходить Тиждень науки. На секційних засіданнях учнівського наукового товариства  члени шкільної МАН презентували свої напрацювання та проекти.  Перед конкурсом – захистом з напутнім словом виступив Президент гімназійного наукового товариства – директор гімназії Отченко О.П. Юні дослідники із задоволенням випробували свої сили у  конкурсі – захисті власних наукових робіт: вчилися їх презентувати, аргументовано захищати, правильно дискутувати з опонентами. Педагоги гімназії прагнуть захопити, зацікавити учнів, вселити впевненість у власних силах, допомогти здобути міцні знання, створити умови творчого розвитку та самореалізації. Успіхи та перемоги приносять задоволення і вихованцям, і педагогам, не дозволяють їм зупинятися на досягнутому.

 У шкільному конкурсі - захисті учнівських наукових робіт МАН Гребінківської гімназії призерами стали:

                                                        Секція «Літературна творчість»

І місце – Шевченко В. 9 клас – н.к. Устіловська Т.О.

Секція «Мистецтвознавство»

І місце – Варєнікова В. 3 клас – н.к. Педенко Л.І.

Секції «Зологія», «Ботаніка»

Старша група (8-10 кл.)

І місце Чечель С. 10 клас – н.к. Шевченко С.О.

ІІ місце Ткаченко К. 8 клас – н.к. Циганенко М.М.

ІІІ місце Руденко Л. 10 клас – н.к. Циганенко М.М.

Середня група (4-7 кл.)

І місце Солдатенко Ж. 7 клас – н.к. Калайтан Н.М.

ІІ місце Штанько А. 7 клас – н.к. Гапон Л.О.

ІІІ місце Анісімов М. 4 клас – н.к. Мороз Л.М.

ІІІ місце  Дригант В. 5 клас – н.к. Шевченко С.О.

Секція «Математика»

Старша група (8-10 кл.)

І місце Круглян С. 8 клас – н.к. Дем’яненко Л.І.

І місце Сальник С. 8 клас – н.к. Дем’яненко Л.І.

ІІ місце Цебров М. 10 клас – н.к. Петрусенко О.П.

Середня група (5-6 кл.)

І місце Богославець О. 6 клас – н.к. Петрусенко О.П.

ІІ місце Желага М. 5 клас – н.к. Дем’яненко Л.І.

Молодша група

І місце Савченко В. 3 клас – н.к.Педенко Л.І.

Секції «Валеологія», «Медицина»

Старша група (8-10 кл.)

І місце Сотченко Д. 10 клас – н.к. Шевченко С.О.

І місце Круглян С. 8 клас – н.к. Циганенко М.М.

ІІ місце Сальник С. 8 клас – н.к. Циганенко М.М.

ІІІ місце Довгаль А. 8 клас – н.к. Циганенко М.М.

Молодша група

І місце Майба В. 4 клас – н.к. Мороз Л.М.

Секція «Хімія»

І місце  Желага М. 5 клас – н.к. Шевченко С.О.

І місце Бесчаснова А. 6 клас – н.к. Циганенко М.М.

І місце Березан Д. 7 клас – н.к. Гапон Л.О.

ІІ місце Соколенко Б. 6 клас – н.к. Циганенко М.М.

ІІІ місце Великий Р. 5 клас – н.к. Циганенко М.М.

Переглядів: 76 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata