Середа, 18.10.2017, 21:38Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Який шкільний предмет для вас найцікавіший?
Всього відповідей: 349
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Лютий » 9 » Успіхи гімназистів
12:27
Успіхи гімназистів

Одним з критеріїв оцінювання роботи педагогічного колективу навчального закладу завжди були перемоги учнів у конкурсах та олімпіадах. У 2015-2016 н.р. гімназисти  порадували своїх педагогів і завоювали у районному етапі олімпіад та конкурсів більше 40% призових місць.

Призерами Всеукраїнських районних предметних олімпіад стали -

з математики:

6 клас І – Богославець О. – вчитель Петрусенко О.П.

                ІІ – Калайтан Л. – вчитель Петрусенко О.П.

                ІІІ – Козоріз Р. – вчитель Петрусенко О.П.

7 клас   ІІ – Марченко Б. – вчитель Гацула Н.П.

8 клас  І – Пасічний В. – вчитель Дем’яненко Л.І.

               ІІ – Карабань І. вчитель Дем’яненко Л.І.

ІІІ -  Круглян С., Левченко А.-вчитель Дем’яненко Л.І.

 

з трудового навчання(хлопці) - вчитель Голик М.І.:

8 клас        ІІ місце  Мартиненко І.

9 клас       ІІІ місце – Волошин О.

10клас       ІІ місце – Безгубенко Д.

з трудового навчання(дівчата) - вчитель Кривенко Н.С.:

8 клас     ІІ – Кулик С.

               ІІІ– Коваль К., Матвієнко М.

 9 клас   І  – Плішакова В.

10 клас  ІІ – Троценко Н.

11 клас І – Собко А.

 

з екології:

 10 клас    І  - Чечель С. – вчитель Шевченко С.О.

                  ІІ – Сотченко Д. – вчитель Шевченко С.О.

11 клас    ІІ – Линовицька О. – вчитель Шевченко С.О.

 

з біології:

8 клас      ІІІ  – Ткаченко К. - вчитель Циганенко М.М.

9 клас    І  –  Яценко Н. – вчитель Шевченко С.О.          

                   ІІ  – Ясько Г. – вчитель Шевченко С.О.

10 клас І – Троценко Н.– вчитель Циганенко М.М.         

 

з астрономії:

11 клас ІІ місце – Кожевнікова Т.  - вчитель Дем’яненко Л.І.

           

з української мови та літератури:

7 клас І – Круглян Н. – вчитель Устіловська Т.О.

                 ІІ – Чорна С.  – вчитель Калина Т.П.

                 ІІІ – Марченко Б. – вчитель Калина Т.П.

8 клас    ІІ – Круглян С.– вчитель Чайка С.І.

                  ІІІ – Троян В. – вчитель Чайка С.І.

9 клас І – Шевченко В.– вчитель Устіловська Т.О. 

10 клас І –Тищенко С. –вчитель Устіловська Т.О.

                 ІІ – Руденко Л. – вчитель Устіловська Т.О.

                ІІІ – Довгаль В. –вчитель Устіловська Т.О.

11 клас   ІІІ – Цимбал І. – вчитель Наталенко О.А.

 

з географії -  вчитель Калайтан Н.М.:

8 клас ІІІ  місце –  Ткаченко К.  .  

9 клас І місце – Борозна В.

            ІІ – Шевченко В.

           ІІІ місце – Жабровець А , Яценко Н.

10 клас І місце – Руденко Л.

              І І місце  – Довгаль В.

              ІІІ  місце – Охріменко Ю.

 

з економіки  -  вчитель Калайтан Н.М.:

9 клас   І місце -  Жабровець А.

10 клас І місце – Охріменко Ю.

            ІІ місце – Сотченко Д.

 

з хімії:

7 клас    І – Розанов О.- вчитель Шевченко С.О.

8  клас ІІ – Круглян С. – вчитель Шевченко С.О.

9 клас  ІІ – Шевченко В. – вчитель Циганенко М.М.

10клас ІІ – Довгаль В. – вчитель Циганенко М.М.

11клас ІІІ – Линовицька О.- вчитель Шевченко С.О.

 

з інформатики – вчитель Степанець П.А.:

8 клас ІІІ – Бондаренко Б.

9 клас  І  –  Рябека Ю.  

10 клас І – Безгубенко Д.

                 ІІ – Коломієць М.

11 клас  ІІІ – Жолудєв Р.

 

з англійської мови:

8 клас І місце -  Круглян С.  - вчитель Трохименко Н.М.

9 клас І місце – Яценко Н. – вчитель Трохименко Н.М.

            ІІ місце – Шевченко В.  – вчитель Гавриленко А.О.

11 клас  ІІ місце – Криворучко А.   - вчитель Трохименко Н.М.

 

з правознавства:

9 клас    І  –  Яценко Н. – вчитель Глібовець Н.М.           

10 клас    ІІІ  – Руденко Л. – вчитель Зінченко Л.М.

11 клас ІІІ –  Кожевнікова Т., Гришко А.-  вчитель Глібовець Н.М.

 

з інформаційних технологій – вчитель Степанець П.А.:

8 клас І – Бондаренко Б.

              ІІ – Байовський С.

9 клас  І  –  Рябека Ю.

                 ІІІ  – Волошин О.

10 клас  ІІ – Зінчук Є.

                  ІІІ –Безгубенко Д.

           

з німецької мови:

8 клас     І – Круглян С. – вчитель Гавриленко А.О.

                 ІІ – Троян В. – вчитель Гавриленко А.О

10 клас    ІV – Шанько А. – вчитель Гавриленко А.О

 

з російської мови та літератури:

9 клас   І – Шевченко В. – вчитель Глібовець В.В.

              ІІ- Ясько Г. – вчитель Глібовець В.В.

              ІІІ – Яценко Н.- вчитель Глібовець В.В.

10 клас І – Руденко Л. – вчитель Глібовець В.В.

11 клас ІІІ–Линовицька О.–вчитель Глібовець В.В.

 

з історії:

8 клас    І місце – Троян В. –  вчитель Отченко О.П.

            ІІ місце – Сальник С.  –  вчитель Отченко О.П.

             ІІІ місце – Ткаченко К. - вчитель Отченко О.П.

9 клас  І місце  –  Яценко Н. – вчитель Глібовець Н.М.           

10 клас ІІІ місце  – Руденко Л. – вчитель Зінченко Л.М.

11 клас ІІІ місце – Кожевнікова Т. – вчитель Глібовець Н.М.

 

з фізики :

8 клас І місце – Левченко Д. – вчитель Носов О.М.

 

Призерами ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика стали:

3 клас

         І - Князєв А.,Тютюнник І.– вч. Педенко Л.І.

        ІІ – Циганкова І. – вчитель Денисенко Ю.П.

        ІІ - Варєнікова В. - вчитель Педенко Л.І.

         ІІІ – Граб Є. - вчитель Педенко Л.І.

4 клас

          ІІІ – Майба В. – вчитель Мороз Л.М.

          ІІІ -  Нор А. – вчитель Пікуль Л.В.

5 клас

           І - Загірна А. – вчитель Щербак В.О.( вч. поч. кл. Литвиненко С.П.)

           ІІ –Тютюнник М., Гаращенко Є. – вчитель Калина Т.П.(вч. поч. кл. Федоренко Л.П.)

         ІІІ – Пісня С. – вчитель Калина Т.П.( вч. поч. кл.  Федоренко Л.П.)

6 клас

         ІІ - Саган Д. – вчитель Калина Т.П.

         ІІІ–Логвиненко М., Калайтан Л.– вчитель Щербак В.О.

7 клас

         ІІІ – Чорна С. - вчитель Калина Т.П.

8 клас

         І – Попович Д. – вчитель Чайка С.І.

         ІІ – Троян В. – вчитель Чайка С.І.

9 клас

        ІІ – Ясько Г. -  вчитель Щербак В.О.

       ІІ – Жабровець А. -  вчитель Устіловська Т.О.

 

 

Щиро вітаємо учнів та вчителів гімназії !

Переглядів: 130 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata