П`ятниця, 22.10.2021, 01:04Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Який шкільний предмет для вас найцікавіший?
Всього відповідей: 405
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Блог


  1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут
  2. ... Читати далі »
Переглядів: 145 | Додав: admin | Дата: 23.04.2020 | Коментарі (0)

Не секрет, що успішність завдання іспиту багато в чому залежить від настрою і ставлення до цього батьків. Щоб допомогти дітям якомога краще підготуватися до іспитів, спробуйте виконати декілька порад: • Не переймайтеся про кількість балів, які дитина отримає на іспиті. Навіюйте йому думку, що кількість балів не є досконалим виміром його можливостей. • Не підвищуйте тривожність дитини напередодні іспитів – це негативно позначиться на результаті тестування. Дитина в силу вікових особливостей може не впоратися зі своїми емоціями і «зірватися». • Забезпечте в будинку зручне місце для занять, простежте, щоб ніхто з домашніх не заважав. • Допоможіть дітям розподілити теми підготовки по днях. • Ознайомте дитини з методикою підготовки до іспитів. Підготуйте різні варіанти тестових завдань з предмету і потренуйте дитини, адже тестування відрізняється від звичних йому письмових і усних іспитів. • Під час тренування за тестовими завданнями привчайте дитину орієнтуватися в часі і вміти його ... Читати далі »
Переглядів: 440 | Додав: admin | Дата: 29.09.2014 | Коментарі (0)

Для більшості дітей Інтернет є важливою частиною їх суспільного життя, тому забороняти його категорично не можна. Але можна регламентувати час, проведений біля комп'ютера і встановити для дітей деякі обмеження. Для цього розробіть разом з дитиною, запишіть і повісьте на видне місце внутрісімейні правила використання Інтернету. У них можна включити наступні обмеження: кількість часу, який щодня проводить в Інтернеті дитина, в який час (до або після домашніх завдань, спортивних тренувань і т.д.) він може ним користуватися, обмеження на відвідування чатів або перегляд матеріалів «для дорослих». Не купуйте дитині персональний комп'ютер. Він повинен знаходитися в загальній кімнаті вашої квартири, а не в кімнаті дитини. Тоді вам не потрібно буде що хвилини перевіряти, чим займається син чи дочка. Строго стежте за тим, щоб дитина проводила більше часу на повітрі, в компанії своїх однолітків. Не забувайте про позашкільні заняття і захоплення. Тоді ризик потрапити в Інтернет-залежність буде н ... Читати далі »
Переглядів: 519 | Додав: admin | Дата: 29.09.2014 | Коментарі (0)

Основа самооцінки дитини закладається в залежності від того, як із нею поводяться батьки. Якщо вони розуміють і приймають її, терпляче ставляться до її недоліків і промахів, вона виростає з позитивним ставленням до себе. Якщо дитину постійно «виховують», критикують і муштрують, самооцінка її виявляється низькою, хибною. Загальний закон тут простий: у дитинстві ми дізнаємось про себе лише зі слів та ставлення до нас рідних. Образ дитини будується зовні, рано чи пізно вона починає бачити себе такою, якою її бачать інші. Кожним зверненням до підлітка – словом, вчинком, інтонацією, жестом, виглядом і навіть мовчанням – ми сповіщаємо йому не лише про себе, але й завжди про нього, а часто саме про нього. Від знаків любові й визнання у підлітка складається відчуття: «Зі мною все гаразд», «я – добрий». А від сигналів засудження, невдоволення, критики – відчуття: «зі мною щось негаразд», «я – поганий». Покарання, а тим більше саме покарання, лише заглиблює його відчуття неблагополуччя й нещас ... Читати далі »
Переглядів: 398 | Додав: admin | Дата: 29.09.2014

Вам важко з підлітком? Повірте, підлітку важче, ніж вам. Ви помічаєте, що він погано навчається, має незадовільну поведінку, грубить, стає замкнутим, не може порозумітись із друзями, втрачає довіру до вас, стає нервовим, у нього погіршується стан здоров’я, отже ваша дитина вступила в підлітковий вік. Тому вам потрібно: • Любити дитину не за те, що вона розумна чи красива, а за те, що вона ваша рідна. • Зрозуміти, що конфлікти з ровесниками, бунт проти батьків, незадоволення всім і собою у тому числі, дитині не уникнути. Тому ваше завдання допомогти. • Пам’ятати, що підліток дуже вразливий і легко піддається впливам як позитивним, так і негативним. • Не слід залишати дитину без нагляду, тому що в цей час внутрішній світ дитини дуже нестабільний • Не допускати недоліків та суперечностей в поведінці близьких і старших – вони сприймаються підлітком гостро і хворобливо. • Не забувати – у батьках підлітки хочуть бачити друзів і порадників, а не диктаторів. Випадки, коли батьки пови ... Читати далі »
Переглядів: 402 | Додав: admin | Дата: 29.09.2014

Міністерство освіти і науки України http://www.mon.gov.ua Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини. Освіта-UA http://osvita-ua.net Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали. Освіта в Україні http://www.ednu.kiev.ua Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання. Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном http://www.osvita.org.ua Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном. Шкільний портал "Острів знань" http://ostriv.in.ua Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Де ... Читати далі »
Переглядів: 430 | Додав: admin | Дата: 29.09.2014 | Коментарі (0)

Щоб дитина стала людиною, батьки повинні стати опорою та гарантом його гармонійного особистісного становлення. Перед батьками постають питання: “як виховувати?”, “як привчити дитину до дисциплінованості?”, “чи треба карати за провину?”. На жаль, іноді батьки забувають, або не усвідомлюють межі між дисципліною та тим, що зветься “домашнім насильством”. Насильство в сім’ї – це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносить йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю. (Закон України “Про попередження насильства в сім’ї”, розділ І, ст.1). Домашнє насильство – це система поведінки, а не окремий випадок! Отже, перш ніж карати дитину “за щось”, “для чогось”, зрозумійте: не можна примусити дитину щось зрозуміти – треба підвести її до розуміння того, як слід робити. Правильно ... Читати далі »
Переглядів: 636 | Додав: admin | Дата: 29.09.2014

Не тривожтесь про кількість балів, яку Ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.
Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.
Забезпечте вдома зручне місце для занять і слідкуйте, щоб дитині ніхто не зважав.
Допоможіть дитині розподілити теми підготовки по днях.
Ознайомтеся з методикою підготовки до тестування. З програмою "Абітурієнт-2011" Ваші діти можуть потренуватись у виконанні аналогічних до ЗНО тестових завдань. Адже тестування відрізняється від звичайних для неї письмових та усних іспитів.
Під час таких тренувань привчайте дитину орієнтуватися в часі та вміти його розподіляти.
Підбадьорюйте дитину, підвищуйте її упевненість в собі.
Контролюйте режим підготовки до ЗНО, не допускайте перевантажень.
Зверніть увагу на харчування дитини. Такі продукти, як риба, сир, горіхи, курага тощо стимулюють роботу головного мозку.
Напередодні ЗНО забезпе ... Читати далі »
Переглядів: 630 | Додав: admin | Дата: 25.01.2012 | Коментарі (0)

Ми - батьки. Люди дорослі й статечні, ми часом зі щирим здивуванням запитуємо себе й навколишніх: і що вони - наші діти - знайшли для себе такого привабливого в тому Інтернеті? Чому ладні годинами просиджувати, втупившись в екран монітора, витрачати свій реальний час на світ нереальний, створений примхливим сплетінням електронного павутиння? Щоб зрозуміти, спробуйте самі хоча б одного разу "пірнути" у віртуальний всесвіт. Пройдіться його магістралями й манівцями - це не буде марно втрачений час, бо світ інформації завжди має для кожного з нас свої сюрпризи й відкриття.
   

  Відкриття батьківства
http://www.materinstvo.ru, http://www.parenting.ru - ресурси сайтів "Материнство", "Мамам про дітей" допоможуть молодим мамам підготуватися до народження дитини, дадуть корисні поради щодо розвитку дитини від народження до дошкільного віку, організації дитячого харчування, взаємовідносин у сім'ї, де з'явився новий мешканець. Розділ "Бібліотека" містить щоденники молодих мам та вес ... Читати далі »
Переглядів: 881 | Додав: admin | Дата: 10.10.2011 | Коментарі (0)

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності. 

2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває. 

3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень. 

4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді. 

5. Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. ... Читати далі »
Переглядів: 623 | Додав: admin | Дата: 10.10.2011 | Коментарі (0)

1 2 »
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata