Понеділок, 19.08.2019, 02:55Вітаю Вас Гість | RSS
Гребінківська гімназія
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 259
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Листопад » 8 » Перемоги гімназистів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
11:20
Перемоги гімназистів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Педагогічний та учнівський колектив гімназії радий вітати призерів предметних олімпіад та їхніх наставників.

Екологія:

10 кл.

І – Розанов О. – вч. Гапон Л.О.

Історія:

11 клас

І – Троян В. – вч. Глібовець Н.М.

ІІІ – Медвідь А. – вч. Глібовець Н.М.

10 клас

І – Солдатенкову Ж. – вч. Зінченко Л.М.

ІІ – Гебеш Е. – вч. Зінченко Л.М.

8 клас

ІІІ – Желага М. – вч. Тютюнник Ю.С.

Математика:

10 клас

І – Корж М. – вч. Гацула Н.П.

9 клас

І –Богославець О.–вч. Петрусенко О.П.

8 клас

ІІ – Желага М. – вч. Дем'яненко Л.І.

7 клас

І – Коваль Б. – вч. Гацула Н.П.

6 клас

І – Савченко В. – вч. Петрусенко О.П.

Українська мова та література:

11 клас

І – Медвідь А. – вч. Устіловська Т.О.

10 клас

ІІ – Гебеш Е. – вч. Устіловська Т.О.

ІІ –Солдатенкова Ж.–вч. Устіловська Т.О.

9 клас

ІІ – Саган Д. – вч. Калина Т.П.

ІІІ – Калайтан Л. – Щербак В.О.

8 клас

І – Дригант В. – вч. Калина Т.П.

7 клас

І – Бровар М. – вч. Щербак В.О.

ІІІ – Ковеня А. – вч. Щербак В.О.

ІІІ – Коркішко Д. – вч. Наталенко О.А.

Трудове навчання(дівчата) – вч. Кривенко Н.С.:

11 клас

І – Коваль К.

ІІ - Горкун А.

10 клас

І – Гаврик В.

9 клас

І – Калайтан Л.

8 клас

І – Катруш Я.

 

Трудове навчання(хлопці) – вч. Голик М.І:

11 клас

ІІІ – Рекун Є.

10 клас

І – Розанов О.

9 клас

ІІ – Курило Д.

 

Російська мова і література:

10 клас

ІІ - Робота В. – вч. Глібовець В.В.

 

Біологія:

11 клас

ІІ – Рекун Є. - вч. Шевченко С.О.

10 клас

І – Розанов О. – вч. Гапон Л.О.

ІІІ – Гебеш Е. – вч. Гапон Л.О.

8 клас

І – Желага М. – вч. Шевченко С.О.

ІІІ – Дригант В. – вч. Шевченко С.О.

 

 

Правознавство:

11клас

І – Супрун А. – вч. Глібовець Н.М.

ІІ – Попович Д. – вч. Глібовець Н.М.

10 клас

ІІІ – Солдатенкова Ж. – вч. Зінченко Л.М.

9 клас

ІІ – Коваленко Т. – вч. Глібовець Н.М.

з економіки – вч. Калайтан Н.М.:

11 клас

І – Карабань І.

ІІ – Рекун Є.

10 кл.

І – Розанов О.

ІІ – Штанько А.

ІІІ – Ємець С.

9 кл.

І – Соколенко Б.

ІІ - Бедров О.

ІІІ – Курило Д.

з інформаційних технологій -

вч. Степанець П.А.

11 клас

І – Медвідь А.

ІІ – Кузуб В.

 

10 клас

І – Розанов О.

8 клас

І - Тютюнник М.

з фізики:

8 клас

ІІ – Желага М. - вч. Носов О.М.

7 клас

ІІІ – Коваль Б. – вч. Носов О.М.

 

з англійської мови :

11 клас

І – Сальник С.- вч. Гавриленко А.О.

ІІ– Медвідь А. – вч. Гавриленко А.О.

ІІІ – Супрун А. - вч. Гавриленко А.О.

9 клас

ІІ – Лісняк Д.– вч. Ющенко О.Г.

8 клас

І - Повстяна Є. – вч. Трохименко Н.М.

ІІ – Тютюнник М. - вч. Ющенко О.Г.

 

з географії – вч. Калайтан Н.М.:

11 клас

ІІ – Карабань І.

ІІІ – Пасічний В., Супрун А.

10 кл.

І – Розанов О.

9 кл.

ІІ – Соколенко Б.

8 кл.

ІІ – Желага М.

з хімії:

 

11 клас

ІІІ – Сальник С.- вч. Шевченко С.О.

10 клас

ІІІ – Корж М. – вч. Шевченко С.О.

7 клас

І – Коркішко Д. – вч. Шевченко С.О.

 

з німецької мови:

11 кл.

ІІ – Троян В. – вч. Гавриленко А.О.

8 кл.

ІІ – Повстяна Є. – вч. Ющенко О.Г.

 

Переглядів: 116 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
Peredplata